Rezervasyon

Giriş
Çıkış
Yetişkin
(+13)
Çocuk
(7-12)
Çocuk
(0-6)
   
24/7 Service Hotline
+90 242 228 94 01
Hotel Lunay: En kaliteli Oteler arasinda
HolidayCheck ten Takdirname
Dünya’nın en büyük tünel Akvaryumu
Antalya da Dev akvaryum açıldı!
Lunay-Anti-Aging-Terapi (LAAT)
Hotel Lunay sizleri yeniden gençleşmeye davet ediyor.
Almanyadan ucuz Uçakbiletleri...
En uygun 750 Last-Minute BILETLERI!!!
Lunay Hotel - Photo Gallery
 
Rafting

Doğa ile mücadeleye hazırmısınız?

Rafting, insanların zihninde sadece profesyonellerin yapabileceği bir spor olarak yer etmiştir. Bu sporu yapmak için aslında ön bilgiye gerek yoktur. Daha öncesinden özel bir ders yada kurs almış olmanızda gerekmez.

Rafting, 7’den 70’ e yüzme bilen ve sağlık sorunu olmayan herkesin deneyebileceği ve ömründe en az bir kez mutlaka denemesini tavsiye ettiğimiz, eğlenceli, adrenalin ve heyecanı yüksek bir doğa sporudur.

Rafting sayesinde, Akdeniz sahillerinde yazın sıcaklığı 40-50 C dereceye ulaştığı bunaltıcı günlerde kendinizi yemyeşil doğa harikası bir kanyonun ortasında akıp giden, serin buz gibi azgın sulara bırakıp bunaltıcı sıcak havadan biraz olsun uzak kalıp ruhunuzu dinlendirip yenileyebilirsiniz.

Rafting yapılan dünyaca ünlü ‘Köprüçay’ ın Milli Park’ın içinden akması özelliğiyle ziyaretçilere nefes kesici doğa manzaralarını ve Toros Dağları’nı seyretme imkanı da sunmaktadır.

Rafting sporu, 8-10-12 kişilik şişme botlarda yabancı dil bilen profesyonel rafting rehberlerimiz eşliğinde yapılmaktadır.

 

Tüm AktivitelerLunay Hotel - Photo Gallery Lunay Hotel - Special Offers Lunay Hotel - News Lunay Hotel - Antalya Information Lunay Hotel - Tours & Transfers Hotel Lunay - Guest Book Lunay Hotel - Newsletter
    info@hotellunay.com         Arapsuyu Mah. 642 Sok. No.30 07070 Konyaaltı / ANTALYA / TÜRKİYE                Local Saat : 03:49